Про компанію

Компанія Smart Snack – виробник снекової продукції з екологічно чистої, добірної сировини. Ми працюємо на українському ринку більше 20-ти років. Наше підприємство знаходиться у невеличкому місті на Заході України.

Наша місія – створювати ринок натуральних та безпечних снеків з вірою в силу особистостей, котрі формують успішну команду, розвивають бізнес-середовище та країну.

Ми команда, яка знає, що працює заради того, щоб зробити сьогодення комфортним, а майбутнє — кращим. Кожен співробітник важливий для компанії так само, як компанія важлива для нього. Це наш секрет успіху. Роби добре і буде добре — нічого складного.

На ринку наш товар, представлений у наступних категоріях:

попкорнрибні снекигоріхи

Цінності нашої компанії – це:

Відповідальність  до продукту, членів команди, своєї роботи, партнерів та країни в цілому.

Якість продукту та роботи команди.

Підтримка та допомога колегам, партнерам та клієнтам.

Орієнтація не на процес,  а на результат.

Чесність і відкритість до членів команди, партнерів, підлеглих та клієнтів.

Продукт для якого ми відбираємо найкращу сировину та створюємо досконалу рецептуру. Продукція виготовляється на автоматизованому обладнанні під наглядом фахівців. Наші продукти мають сертифікати, що підтверджують якість.

Команда. Smart Snack – це високопродуктивна, творча, амбіційна команда, де кожен співробітник виконує свою місію і робить це добре. Кожен день ми доводимо, що підприємницька діяльність в Україні – це можливо та прибутково, якщо робити все чесно та з натхненням.

Вдосконалення. Вже 20 років ми постійно рухаємось вперед. Шукаємо кращих постачальників сировини, смачніші рецепти, більш досконале пакування. Наш світ змінюється кожен день  і потрібно бути проактивним.

Споживач. Якість нашої продукції — це турбота про кінцевого споживача. Ми створюємо смачні та безпечні снеки, хочемо, щоб ви не мали сумніву з приводу нашої продукції. Компанія співпрацює з рітейлерами та постачальниками у всіх регіонах країни та експортує попкорн у понад п’ять країн.

Наша візія – бути визнаним лідером в сегменті попкорну в Україні та поза її межами.

A homepage section

galstuk_SS_druk2
Рибні снеки – традиційна закуска, яку так полюбляє сильна половина людства! Пікантний смак, зручний формат, стабільна якість – ось що робить наші рибні продукти незамінними для зустрічі з друзями та відпочинку на природі.

galstuk_SS_druk1
Попкорн – традиційні американські ласощі, що стали популярними у всьому світі. Виготовлений з особливого виду кукурудзи, він чудово комбінується як з солодкими, так і з солоними інгредієнтами. В широкій лінійці видів попкорну нашого виробництва кожен знайде свій улюблений смак!

Nuts
Горіхи – джерело енергії, вітамінів та мікроелементів, що робить їх незамінними в нашому раціоні харчування. Одні з найпопулярніших видів снеків, вони безумовно складуть хорошу компанію при перегляді захоплюючого футбольного матчу чи улюбленого фільму.

Advantage

Натуральні інгредієнти

Використовуємо відбірну екологічно чисту сировину. Продукція натуральна, без штучних смакових наповнювачів та добавок.

Доступна
ціна

Купуючи продукцію Smart Snack, ви не переплачуєте, а отримуєте товар з оптимальним спів-відношенням ціни і якості.

Широкий асортимент

На ваш вибір різноманітні продукти з кількох снекових категорій: попкорн, арахіс, фісташки, рибні снеки. У нас кожен знайде своє.